פרויקט פסגת דולב יוצא לדרך!

זוגות צעירים? מקומכם אתנו! בואו לבנות את ביתכם החדש בלב ארץ בנימין וליהנות משילוב מנצח של קהילה חמה ומיוחדת יחד עם יוקרה ואיכות חיים. הפרויקט מציע בתים דו-משפחתיים בשיטת "הבית הצומח", הכוללים מפרט עשיר ובנויים בסטנדרט בנייה גבוה. הבתים ממוקמים במרכז הישוב דולב, בצמוד למוסדות הישוב: בית-כנסת, בריכת שחיה, בית-ספר צרכנייה ועוד.


מחירי פריסייל מטורפים!

חייגו אלינו 072-279-770-4 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם לתיאום
  מידע על הפרוייקט
  דולב הוא יישוב קהילתי דתי אשר משתייך למועצה האזורית מטה בנימין וממוקם באזור מערב חבל בנימין. הוא מתנשא לגובה של כ-600 מ' מעל פני הים ומרוחק כ-20 ק"מ ממודיעין, כ-26 ק"מ מירושלים, וכ-30 ק"מ מנמל התעופה בן גוריון. אוכלוסייתו מונה כ-1,400 תושבים ומרבית חברי הקהילה משתייכים לציבור הדתי-לאומי. היישוב קרוי על שמו של הנחל הסמוך אשר זורם לצדו, נחל דולב. זהו נחל אשר נחשב למקום הדרומי ביותר בעולם שבו גדלה אוכלוסייה טבעית של דולבים. למעשה, הדולב הגדול ביותר בישראל נמצא כאן.
  סיפורו של המקום מתחיל בשנת 1983 כאשר הוקמה בדולב היאחזות נח"ל אשר הוחלפה כעבור זמן קצר על ידי גרעין של תנועת אמנה. כבר בחג הסוכות של אותה השנה, הגיעו להתיישב בדולב חמש המשפחות הראשונות. אליהן הצטרפו כ-12 משפחות נוספות וביחד הורכב הגרעין ההתיישבותי. עם השנים, היישוב פרח ושגשג ונקלטו בו משפחות רבות מכל רחבי הארץ.
  בשל מיקומו במערב בנימין, ותודות לקרבתו לירושלים, דולב נחשב למעין פרבר של הבירה. למעשה, הוא נמצא כ-10 דק' נסיעה בלבד מגבעת זאב אשר בפאתי העיר. רבים מתושבי דולב מוצאים את פרנסתם בירושלים ומקצתם "מרחיקים" לאזור המרכז, מודיעין, גוש דן והשרון. כביש 443, אשר סמוך ליישוב, מהווה ציר תחבורה חשוב עבור התושבים. לכך יש להוסיף את הקהילה המיוחדת אשר מתגוררת בדולב, שלמרות צמיחתה הדמוגרפית בשנים האחרונות (ובעיקר בעשור האחרון) מקפידה לשלב תמהיל מדויק של צעירים, וותיקים וילדים. דולב מקיים קשרים ענפים – תרבותיים, חברתיים וכלכליים - עם היישובים הסמוכים לו בגוש טלמונים (טלמון, נריה, נחליאל ושות').
  קליטה
  נכון לשנת 2014, המקום נמצא בתנופת צמיחה דמוגרפית ומוקמים בו פרויקטים חדשים אשר מיועדים למשפחות צעירות עם ילדים מהמגזר הדתי-לאומי.